Про компанію

 

    Торгова Домофонна Компанія була створена у 2007 році з метою просування продукції торгівельної марки VIZIT в Україні.  
 
    Торгова Домофонна Компанія входить у групу компаній VIZIT Group і є Генеральним представником торгівельної марки VIZIT в Україні. Компанія займається організацією комерційної діяльності та оптових поставок продукції VIZIT, забезпечує виконання маркетингової політики VIZIT Group в Україні.

 

 

           Про торгову марку VIZIT Україна

 
    Перша серія багатоабонентських домофонів ВІЗИТ була виготовлена в 1984 році в Україні на одному з підприємств ВПК  Радянського Союзу, як додатковий асортимент продукції цивільного
                                                                                            призначення.

 

    Зараз торгівельна марка VIZIT зареєстрована в Росії, країнах СНД, низці країн Європи та Азії, а маркування VIZIT-Safe Home наноситься на безліч компонентів систем контролю та керування доступом різного призначення на базі домофонів та відеодомофонів.

  

 
 

Про діяльність VIZIT Group

 
    До VIZIT Group входить низка компаній, які спеціалізуються на розробці, виробництві, реалізації та сервісі продукції під торговельною маркою VIZIT.


    Завдяки впровадженню передових технологій, високим темпам зростання, різноманітному асортименту продукції та комплексному підходу до поставлених завдань, VIZIT Group у цей час є одним з лідерів у виробництві обладнання для забезпечення безпеки та комфорту доступу в житлові та офісні будинки.

 
    Продукція під торговельною маркою VIZIT надійно працює в широкому діапазоні температур ( - 40 С до + 45 С). У ній широко застосовуються антивандальні рішення для блоків виклику домофонів та відеодомофонів, контролерів керування доступом.

 
    Надійність ідентифікації у системах контролю доступу VIZIT забезпечується застосуванням контактних і безконтактних ключів-ідентифікаторів, виготовлених за технологіями PROXIMITY та iButton®, а також високочутливих телекамер, що працюють у режимах Day/Night, с застосуванням інфрачервоного підсвічування об'єктів у зоні доступу.

 
       Якість та безпека продукції VIZIT щорічно підтверджуються Сертифікатами систем якості СЄ (Євросоюз), РСТ (Росія), УкрСЕПРО (Україна).

       Комерційна діяльність VIZIT Group здійснюється через чотири торгівельні компанії

       - НПФ МОДУС-Н - в Росії та країнах СНД;

       - ВІЗИТ-ЦЕНТР - в Росії;

       - Торгова Домофонна Компанія - в Україні;

       - VIZIT.EU - в Євросоюзі і далекому зарубіжжі.

 

    На сайтах цих компаній можна знайти вичерпну технічну та комерційну інформацію про кожний продукт торговельної марки VIZIT, методичні матеріали для організації правильного монтажу та експлуатації систем контролю та керування доступом VIZIT, інформацію про торгівельних партнерів і представників VIZIT Group з сервісу.

Ресурсы VIZIT Group

www.doorphone.kiev.ua Украина, Киев «Торговая Домофонная Компания» ОООwww.domofon.ru Россия, Москва, НПФ «МОДУС-Н» ОООwww.domofon-vizit.ru, Россия, Москва «ВИЗИТ-ЦЕНТР» ООО, домофоны и видеодомофоны VIZITwww.vizit.eu Чехия, Прага VIZIT.EU, s.r.o.Канал на You Tube VIZIT safe home

Партнеры "ТДК"

 ФЛП Меша Р.Н.